След вълнуващия и незабравим юбилеен концерт на 142 ОУ, дойде време да кажем едно огромно „БЛАГОДАРЯ!“ на хората, които сътвориха тази магия на сцена! ✨
На празнична церемония директорът д-р Нели Недялкова връчи благодарствени грамоти на всички ученици и учители, чийто труд, талант и всеотдайност направиха празника ни незабравим.
Нашите невероятни ученици изпълниха сцената с живот, музика и танци и доказаха, че с постоянство се постигат върхове.
Нашите неуморни учители превърнахте идеите в реалност и преведоха децата през всеки етап от подготовката.
Благодарим и на всички родители и гости за бурните аплодисменти и подкрепата!
Заедно пишем историята на нашето 142 ОУ „Веселин Ханчев“ !❤️